banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Barış İnce’nin “Sarsıntı”sı dizi oluyor

Gazeteci yazar Barış İnce’nin 2018 yılında Can Yayınları tarafından basılan ve 2019’da Melih Cevdet Anday Roman Ödülü alan “Sarsıntı” romanı dizi oluyor.

Barış İnce, sosyal medya hesaplarından “Sarsıntı” romanıyla ilgili gelişmeyi şöyle duyurdu “Böyle bir müjde vermek isteriz. Yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Romanı senaryolaştırdık. Dizimizi çok sevdiğiniz bir dijital platformlarda izleyecekseniz bir aksilik olmazsa… Umarız beğenirsiniz.”

Senaryo danışmanlığını ünlü senarist ve yapımcı Funda Alp’in üstlendiği Sarsıntı’nın çekimlerine 2021’de başlıyor. 10 bölüm ve 1 sezon olarak tasarlanan dizide sürpriz oyuncular da yer alacak.

“Canı Yananlara” sloganı ile yola çıkan dizi, ekranlarda sarsıntı yaratmaya hazırlanıyor. “İsimsiz” bir adadaki esrarengiz cinayetler, ada halkını avucuna almış, mafyalaşmış bir tarikat, bir masa etrafında toplanıp hem kaybolan arkadaşlarının hatırasıyla hem de dostlukları ve aşklarıyla hesaplaşan üç arkadaş ve tüm gizemlere ışık tutacak sahipsiz bir günlük, “Sarsıntı.” Yalnızca bugüne değil, Türkiye’nin tüm zamanlarına, artık katranbağlamış acı gerçeklerine dair ustaca yazılmış bu romanın dizisini merakla bekliyoruz.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media