BARBIE FİLMİNİN ŞARKILARI BARBIE THE ALBUM’DE

2023’ün merakla beklenen filmi ”Barbie The Movie” tüm dünyada gişe rekorları kırarken filmin müziklerinden oluşan albümü ”Barbie The Albüm” de Atlantic Records etiketiyle yayımlandı.

Türkiye’de en çok izlenen, son yılların en iyi hafta sonu açılışlarıyla gişe hasılatı kıran 397 bin seyirciyi ağırladığı, ”Barbie The Movie” filmi, başarılı grafiği karşısında sosyal medyada da paylaşımları ile gündemden düşmüyor. Sosyal medyada ”Barbie The Movie” albümünden şarkılar eşliğinde rekor paylaşımlarda bulunan izleyenler, albüme de büyük bir merak uyandırdı.

Bruno Mars, Miley Cyrus gibi isimlerin ve pek çok başarılı prodüksiyonun süpervizörü olan Mark Ronson yönetiminde hazırlanan albüm, geçtiğimiz haftalarda piyasaya sunulan Dua Lipa’nın ”Dance The Night”, Nicki Minaj, Ice Spice & Aqua ”Barbie World”, KAROL G ”Watati” ve Charli XCX ‘in ”Speed Drive” gibi şarkıların ardından albüme sürpriz olarak eklenen Billie Eilish ve Sam Smith gibi dünya çapında süperstarlardan oluşan yıldız kadro ile tamamlandı.

 

Barbie The Albüm, adeta yıldızlar geçidini andıran rüya kadrosuyla en az film kadar dikkat çekiyor. Albümde yer alan dünyaca bilinen star isimler ise şu şekilde; Lizzo, Dua Lipa, Nicki Minaj, Ica Spice, Charli XCX, Karol G, Aldo Ranks, Billie Eilish, Tame Impala, Ryan Gosling, Dominic Fike, HAIM, Sam Smith, Yhe Kid Laroi, Khalid, Pink Pantheress, GAYLE, Ava MAx, FIFTY FIFTY, Kaliii.
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media