ATASAY İLE BAHARA İDDİALI GİRİŞ

Baharın tazeliği canlı renkleriyle sıcak günleri müjdelerken, Atasay’ın bahar cıvıl cıvıl tasarımları enerjimizi yükseltmeye hazır!

 Uzun bir kış ardından bizler de tekrardan enerjimizi toplamaya ve yenilenmeye hazırız. Canlanma enerjisiyle dolup taştığımız bu aylarda, stilimizi tamamlayacak ve en önemlisi içimizdeki enerjiyi yansıtacak parçaları şimdiden seçme vaktimiz geldi! Fıstık yeşilinden turunculara cesur renk seçimleriyle stilinize bahar havası katmak ve işleri biraz renklendirmek mümkün.

Atasay koleksiyonunda yer alan renkli bileklikler günlük stilinizi eşsiz bir dokunuşla tamamlayacak. Her stile zariflik katan zincir kolyeler, onlara eşlik eden renkli taşlarla capcanlı bahar havasına şimdiden büründü. Doğanın renklerinden ilham alınarak tasarlanan bu eşsiz parçalar, şıklığı ve zarafeti aynı anda sunarken, çarpıcı tonlarıyla iddialı bir görünüm sağlıyor.  Modern kesim stiline sahip rengarenk pırlanta yüzükler parmaklarınızda bahar esintisi yaratmaya hazırlanırken, sarının ve pembenin en güzel tonlarıyla buluşan yüzükler gün boyunca enerjinizi korumanızı sağlayacak.

Bahar esintisi taşıyan tasarımları keşfetmek için Atasay mağazaları ya da www.atasay.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media