banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Anneyle spa keyfinin adresi: Willow Stream Spa


Bugün keşif rotamızda Willow Stream Spa var. Tam da Anneler Günü yaklaşırken ona huzur bulacağı bir hediye vermeye ne dersiniz?

Atmosferi, ayrıcalıklı hizmetleri ve yenilikçi yöntemleri ile dünyanın en özel spa’ları arasında yer alan Willow Stream Spa, Anneler Günü’ne özel fırsatlarıyla çok özel bir hediye. 

Anneler Günü yaklaşırken, en sevdiğinizi en mutlu edecek alternatifleri araştırıyorsanız, Willow Stream Spa’nın 12 Mayıs’a özel teklifi, aradığınız hediye olabilir.

Anneler Günü’nde, annenize sadece ona ait bir zaman hediye edebilmeniz için, Fairmont’un dünyaca ünlü spa markası Willow Stream, Anneler Günü’nde alacağınız tüm masaj uygulamalarında %20 daha az ödeme ayrıcalığı sunuyor.

Bu özel günde, en sevdiklerinize unutamayacakları bir deneyim hediye etmek için, özel spa hediye kartlarını da kullanabilirsiniz… Willow Stream Spa’nın 3 ay geçerli özel hediye sertifikaları da 12 Mayıs’a özel olarak %20 avantajlı fiyatlarla istediğiniz bakımı annenize armağan etmeniz için… Üstelik, alacağınız hediye kartı, içerdiği bakımın yanı sıra, bir günlük ücretsiz spa alanları kullanım imkanı da sunuyor. Anneniz bakımına gelirken, ona eşlik edip havuz, sauna gibi spa olanaklarından yararlanarak bir “anne-çocuk” günü yapmak için ideal bir seçenek.

Etiketler:
You don't have permission to register