banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

ANNELERİMİZE “BÜYÜ”LÜ BİR ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ

Tohumlanma, çimlendirme, büyüyüp olgunlaşma… Tüm bunlar zihinlerde bir bitkiyi canlandırsa da, bir çocuk yetiştirmek de saksıda büyütülen çiçeklerden farksız… Büyümenin ve büyütmenin büyüsüne kapılan Büyü, tohumlanmasından çimlendirilmesine, büyüyüp olgunlaşmasından çiçekler açmasına kadar, hayatının her anında çocuklarının yanında olan annelere, Anneler Günü’ne özel eşsiz bir hediye seçeneği sunuyor. 

 Doğanın büyüsünü paylaşmak ve bitkilerin sihri ile insan hayatına değer katmak için kolları sıvayan üç kadın girişimcinin kurduğu Büyü, yaşam alanlarına kattığı şık görünümü ile sukulent çeşitlerinin yanı sıra, mutfakların olmazsa olmazları roka, marul, kekik, reyhan ve benzeri bitkiler ile Anneler Günü’nde, sevdiklerinize özel eşsiz bir hediye hazırlama fırsatı sunuyor. Büyü’den yaptığınız alışverişlerde, sevdiklerinizi mutlu etmenin yanı sıra, Türk Eğitim Vakfı aracılığı ile bir lise öğrencisinin eğitimine de katkıda bulunabilirsiniz.

Anne kokulu evler

İç mekanlarda, oda sıcaklığında tüm yıl ekim yapabileceğiniz alternatiflerden biri, Kekik ve Lavanta Yetiştirme Seti. Anne kokusundaki huzuru hatırlatan bu seçeneğin hazırlandığı çok sık seramik saksıların olduğu premium kutuda, 1 adet lavanta tohum tüpü, 1 adet kekik tohum tüpü, 2 adet el yapımı seramik saksı ve tabakları, 200 gr çimlendirme toprağı ve 2 adet bitki isim çubuğu bulunuyor.

Anne mutfaklarına 4’lü Tohum Seti: Reyhan, maydanoz, roka, marul

1 adet roka tohum tüpü, 1 adet marul tohum tüpü, 1 adet reyhan tohum tüpü, 1 adet maydanoz tohum tüpü, 4 adet seramik sırlı tabak, 4 adet cocopeat ve 4 adet bitki isim çubuğunun yer aldığı 4’lü Tohum seti, tüm yıl ekim yapmaya uygun seçenekler arasında yer alıyor. Mutfakların vazgeçilmez lezzetlerinden reyhan, maydanoz, roka ve marulun bulunduğu bu büyülü kutuda, bitkinizi büyütmenize yardımcı olacak her detay düşünülmüş.

Premium Sukulent  Kutusu “Haworthia fasciata”

İçeriğinde 1 adet “Zebra “Haworthia fasciata” Sukulent, 1 adet seramik saksı ve tabağı, volkanik toprak, bitki isim çubuğu ve bilgi kartları bulunan sukulent kutusu, annelere hediye edilecek en özel seçenekler arasında yer alıyor. Düşük iç mekan ışığına toleranslı ve bakımı kolay sukulent ile mekanımıza şıklık katacak.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media