Anneler Günü’nde Hafize Ana’yı annenle ziyaret et

ajandakolik


Eğer henüz planlar yapılmadıysa Ajandakolik olarak o gün için önerilerimizden biri Madame Tussauds İstanbul. Müze, Anneler Günü’nde tüm anne ve çocukları Taksim’de nostaljik bir gün geçirmeye davet ediyor.

Tarihi binaların arasından İstiklal Caddesi’nde yapılacak yürüyüş, 250 yıllık büyüleyici bir tarihe sahip olan balmumu heykel müzesi Madame Tussauds’un İstanbul’daki merkezinde yıldızlarla yıldız olma fırsatı ve Tarihi Çiçek Pasajı’nda yenecek kutlama yemeği, 12 Mayıs Pazar günü annesiyle birlikte keyifli birkaç saat geçirmek isteyenler için farklı bir alternatif olabilir.

Açıldığı günden bu yana dünyaca tanınan isimlerin yanı sıra ünlü Türk isimlerinin figürlerini de ziyaretçileri ile buluşturan Madame Tussauds İstanbul, 12 Mayıs Anneler Günü’nde annesine farklı bir hediye vermek isteyenleri Taksim’de nostalji yolcuğuna davet ediyor. “En güzel hediye annenizle beraber geçireceğiniz zaman” diyen Madame Tussauds İstanbul, Anneler Günü’nde Taksim’de yapılabilecek birbirinden keyifli aktiviteler öneriyor.

Tarihi binaların arasından İstiklal Caddesi’nde yapılacak bir yürüyüş, dünyanın ve Türkiye’nin en ünlü isimlerini bir arada görebileceğiniz Madame Tussauds İstanbul’da yıldızlarla yıldız olma fırsatı, Tarihi Çiçek Pasajı’nda yenecek kutlama yemeği, İstiklal Caddesi’nin simgesi Nostaljik Tramvay’la yapılacak Beyoğlu turu ve elbette ki annenizle geçireceğiniz o keyifli saatler farklı bir hediye alternatifi olarak düşünülebilir.

Dünyanın en ünlü anneleri de Madame Tussauds’ta

Madame Tussauds İstanbul’da yer alan tarih, kültür sanat, spor ve eğlence dünyasından 60’dan fazla figür arasında Madonna, Beyonce, Angelina Jolie, Julia Roberts, Demet Akbağ, Ayşe Arman ve çocuğu olmadığı halde tüm Türkiye’nin Hafize Anası Adile Naşit gibi dünyanın ve ülkemizin en ünlü annelerinin figürleri de yer alıyor.

 

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Bu hafta sonu Yeldeğirmeni Caz Baharı Festivali

Caza doymadık, doymuyoruz. Bu defa sırada Yeldeğirmeni Caz Baharı Festivali var. Hafta sonunu iyi değerlendirmek için tam bizlik bir festival! Peki siz orada olacak mısınız? Yerli ve yabancı sanatçılar arasında işbirliği platformu sağlamak […]