banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

AHMET ÜMİT’İN “KAYIP TANRILAR ÜLKESİ” CLUBHOUSE’TA KONUŞULACAK


Ahmet Ümit’in 15 Haziran’da Yapı Kredi Yayınları tarafından yayımlanacak, polisiyeyi, arkeolojiyi ve mitolojiyi harmanladığı son romanı Kayıp Tanrılar Ülkesi, 28-29 Mayıs tarihlerinde Clubhouse’ta okurlarla buluşmaya hazırlanıyor. 

Yapı Kredi’nin hayata geçirdiği bu özel proje kapsamında, Ahmet Ümit ve Craft’ın kurucusu, yönetmen Çağ Çalışkur ilk olarak Clubhouse’ta 28 Mayıs’ta yapılacak söyleşide dinleyicilerle bir araya gelecek. Ardından Çağ Çalışkur’un yöneteceği canlı kitap okuması Clubhouse Yapı Kredi Kulübü’nde 29 Mayıs saat 21:00’de canlı olarak okurlarla buluşacak.

Kayıp Tanrılar Ülkesi’nin birinci bölümünün okunacağı canlı etkinlikte Zeus karakterini seslendirecek olan Ahmet Ümit’in yanı sıra İpek Bilgin, Alican Yücesoy, Cem Avnayim, Merve Dizdar, Murat Kılıç, Ozan Varol ve Olgu Baran Kubilay gibi deneyimli sanatçılar da seslendirme yapacak isimler arasında yer alacak. Ayrıca etkinlikte yer alacak ses efektleri usta foley sanatçısı Ali Ören’in imzasını taşıyacak.

Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan etkinlik serisi, 28-29 Mayıs tarihlerinde saat 21:00’de Clubhouse Yapı Kredi Kulübü’nden canlı olarak takip edilebilecek.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media