AĞUSTOS AYININ İNCİSİ, FESTİVALLERİN EN YAZ VE CAZ HALİ: KAŞ CAZ FESTİVALİ BİZİ BEKLER!

Rembrandt Trio


Bu yıl 4. kez düzenlenecek olan Kaş Caz Festivali, ülkemizin uzun soluklu festivallerinden biri olarak dopdolu ve keyifli bir programla 26-27-28 Ağustos’ta yine 3 gün boyunca Gezinomi’nin katkılarıyla ve Setur Marina ev sahipliğinde dinleyici ile buluşuyor.

Bu yıl 4. kez düzenlenecek olan Kaş Caz Festivali, ülkemizin uzun soluklu festivallerinden biri olarak dopdolu ve keyifli bir programla dinleyici ile buluşuyor.

FESTİVALDE KİMLER VAR?
Caz piyanisti ve bestecisi Uriel Herman Trio, yaşamını New York’ta sürdüren trompetçi Itamar Borochov, Mevlana Celaleddin Rumi’nin bir şiirinden alınan albüm başlığı ile dikkat çeken Hollandalı Rembrandt Trio, Ediz Hafızoğlu ile ‘Kavuşma’ projesinde izleyici ile buluşacak olan Yunanistan’da konuk Vasiliki Papageorgio festivalin uluslararası konukları olacak. 1920’lerin caz ruhunu yeniden yansıtan Uninvited Jazz Band, muhteşem sesi ile dikkat çeken Su İdil, DJ Tsü Tsü, Mert Pekduraner Quintet, İzzet Kızıl X Emiran ‘Across’, DJ Mesut Yücel, Kerem Görsev Trio feat. Fatih Erkoç, ‘herkes için müzik’ sloganı ile yola çıkan Social Inclusion Band ise festivalin yerli konukları olacak. Akdeniz çanağına çok yakışan caz müziği, ılık esintiler ve yıldızlar altında misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatırken, müzisyenler solo ve grup performansları ile bu yıl da cazseverleri büyüleyecek.

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media