Agar Agar’la ‘Birlikte Güzel’

ajandakolik


Salon İKSV’nin, şehrin farklı mekânlarında daha geniş kitlelere ulaştığı etkinliği Gezgin Salon, bu kez Birlikte Güzel’in katkılarıyla yazın sıcaklığıyla müziğin coşkusunu buluşturmaya hazırlanıyor.

30 Haziran Pazar akşamı Feriye’de gerçekleştirilecek Birlikte Güzel: Gezgin Salon, Fransa’da başlayan hikâyesini kısa sürede ülke sınırlarının çok ötesine taşıyan elektro-pop ikilisi Agar Agar’ı ağırlayacak. Türkiye’deki hayranlarının da büyük bir aşk beslediği Agar Agar, Şubat 2019’da Salon’da biletleri göz açıp kapayıncaya kadar tükenen bir konser vermişti.

Aynı anda hem karanlık hem hipnotik, hem yüksek hem dingin, hem 80’ler hem de fütürist olmayı başaran Agar Agar, elektro-popun geleceğini belirliyor. Geçtiğimiz şubat ayındaki Salon konserleri dolup taşan ikili, kabına sığmayan enerjilerini ve hiperakif canlı performansını bu sefer bir yaz gecesi rüyası için 30 Haziran’da Feriye’ye taşıyor. Agar Agar’ı yeniden dinlemek isteyenlerin ve iyi müzik kâşiflerinin kaçırmaması gereken bu tek günlük festival, kapılarını saat 17.00’de açıyor.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Kültür sanat programı Ajandakolik'le ilgili birkaç not....

Bir başlangıç daha! Hep başlangıçlar olmalı belki de hayatımızda… Yavan giden şu ömrü sıradanlıktan biraz uzak tutabilmek ve yenilemek, yenilenmek için.  AJANDAKOLİK‘ten yeni bir merhabadır bu. Gecenin gündüzlere karıştığı, ceplerin boş kaldığı ama iyi ama kötü; çalışarak, yazarak, üreterek, ümit ederek devam etmenin merhabasıdır. ‘İnce işler’i anlamak için vakit ayıranlara selamla…  […]