banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

93. Oscar Ödül Töreni ertelenebilir


Akademi, 2021 Oscar törenini erteleme kararını tartışıyor. Önümüzdeki yıl törenin olup olmayacağı ya da hangi şartlarda olacağı henüz belli değil.

Korona virüs salgını dünyanın dört bir yanında sinema salonlarının kapatılmasına, film çekimlerinin durdurulmasına ve vizyon tarihlerinin ertelenmesine yol açarken Akademi jürisi de törenin nasıl gerçekleşeceği konusunda bir karara varmaya çalışıyor.  

Her ne kadar 93. Oscar Ödül Töreni her yıl olduğu gibi 2021’de de Şubat ayında gerçekleşecekse de bu konuda henüz karar net verilmiş değil. Variety dergisine konuşan bir kaynak, Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’nin tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsü ve pandemi nedeniyle bu büyük geceyi ertelemeyi planladığını ifade etti.

Henüz yapılmış kesin bir açıklama olmasa da 28 Şubat’ta düzenlenmesi planlanan 93. Oscar Ödül Töreni’nin farklı br formda yapılacağı konuşuluyor.

Akademi Başkanı David Rubin ise Variety dergisine “Neler olup biteceği söylemek şimdiden imkansız. Filmlerin kutlaması yapmayı istediğimizi biloyruz ancak nasıl bir şekilde olacağını bilmiyoruz” açıklamasında bulundu.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media