AjandaKolik Reklam

 

 

YAYIN DÜNYASINA HOŞ GELDİN 25M2 KİTAP VE MÜKEMMEL PLAN!

“Büyük fikirlerin küçük mekânlarda doğduğuna inanıyoruz” mottosu ile 2017 yılında besteci ve yapımcı Cenk Çelebioğlu tarafından kurulan, yerli ve yabancı pek çok markanın jingle çalışmasına imza atmanın yanı sıra iki yüzden fazla sesli kitap kaydederek edebiyat dünyasına da göz kırpan 25m2 Music Production, yeni oluşumu 25m2 Kitap ile yayıncılık hayatına “Merhaba” dedi. 

Yılın en romantik ve komik kitabı! “Mükemmel Plan”

25m2 Kitap’ın ilk romanlarından biri olarak raflarda yerini alan “Mükemmel Plan”, okurları kahkaha dolu satırlarla karşılıyor. 2021 yılının en romantik ve komik kitaplarından biri olmaya aday olan roman; editör-senarist Elçin Barlas’ın ilk romanı. Yaşamlarınızın bir noktasına dokunacak ve en az bir cümlesinde kendinizi okuyacağınız Mükemmel Plan; günümüz ilişkilerini çok farklı ve sıradışı bir bakış açısı ile değerlendiren ve öngörülemeyen tutkulu bir aşk hikâyesi.

Başarıyla inşa edilen karakterler ve yazarın mizahi üslubu, romanın en güçlü yanları olarak göze çarpıyor. Özellikle romanın ana karakteri olan Ezgi’nin iç sesi olan Yargıç ile sürekli didişen hali okurları kahkaha dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Mükemmel Plan tüm kitap satış sitelerinin yanı sıra e-kitap ve sesli kitap platformlarında da okurlarla buluşuyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media