WHO’S THAT GIRL? 25 YAŞINDAKİ MADONNA’NIN FOTOĞRAFLARI SATILACAK

Pop Müziğin Kraliçesi Madonna’nın, ilk albümünü çıkarmaya hazırlandığı dönemlerde çekilmiş dia pozitif film fotoğrafları açık artırmada satılacak.

Dünyanın en ünlü müzisyenlerinden Madonna’nın 1983 yılında New York Soho’da fotoğrafçı Peter Anderson tarafından çekilmiş dia filmleri gün yüzüne çıktı.


“Holiday” ve “Lucky Star” gibi şarkılarının da yer aldığı ilk albümü “Like A Virgin” albümü için kariyerinin ilk basamaklarını çıkma hazırlığındaki 25 yaşındaki genç yıldızın tüm dünyanın tanıdığı dev bir pop stara dönüşebileceğini kim tahmin edebilirdi ki? Madonna’nın bu albümden bir süre önce dia pozitif seri olarak çekilmiş 30 fotoğrafl, şimdi Londra’daki Bonhams Müzayede Evi’nde açık artırmada çarşamba günü satışta olacak. Her bir fotoğrafın değeri için yaklaşık 900 sterlini bulacağı tahmin ediliyor. Fotoğrafların boyutları ise oldukça küçük.


The Face, ID Magazine ve Rolling Stone gibi dergilerin fotoğrafçılığını yapmış olan Peter Anderson’ın kareleri, Madonna’nın yaramaz ve neşeli ruhunu gözler önüne seriyor. 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media