banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Vakko’dan annelere özel küçük tatlı renkli sürprizler


Annenize küçük tatlı renkli sürprizler yapmanın tam sırası! VAKKO şıklığının lezzet ile bir araya geldiği Chocolate, Patisserie, Bistrot, Ice Cream ve Delight tatları, yeni bir online platformla Vakko Dostları ile buluşuyor.

Vakko L’Atelier mutfağının kapıları online sipariş için tekrar açılıyor. Beslenmeye ruhen ve bedenen en çok ihtiyaç duyulan günlerde Vakko Bistrot ve Vakkorama Cafe’nin sevilen menüleri, tatları, yemekleri; aynı zamanda Vakko Chocolate, Patisserie, Bistrot, Ice Cream ve Delight lezzetleri tek bir online platformda bir araya geliyor. www.vakkolatelier.com adresiyle aynı çatı altında buluşan tüm tatlar, online bir deneyimle sipariş edilebiliyor.

Fransız ve dünya mutfağını şık sunumlar ile buluşturan, Vakko Bistrot’un eşsiz lezzetlerini 0546 400 40 40 numaralı Call&Collect hizmeti veya online üzerinden sipariş vererek keşfedilebiliyor. Fransız pastacılık sanatını Vakko şıklığı ile bir araya getiren Vakko Patisserie, özel sunumları ve benzersiz aromalarıyla sıcak yaz günlerine serin bir esinti sunan Ice Cream, ‘Cookie’ denildiğinde hafızalarda canlanan o muhteşem kokuyu ve görünümü özel sunumlar ile bir araya getiren Delight tatları da platform üzerinden sipariş edilebiliyor. Artizan ve katkısız olarak, 30 yılı aşkın bir süredir en özel günlere eşlik eden Vakko Chocolate da bir klasik olan tüm tatları ve yeni lezzetleriyle sunuluyor.

Annelere Özel Küçük ve Tatlı Sürprizler

Anneler Günü’nde annelerin yüzünü güldüren lezzetler de Vakko L’Atelier’in özel mutfağında hazırlanıyor. Mutlu eden Vakko paketleriyle süslenen Vakko Chocolate’ın çeşitleri, kırmızı meyvelerden oluşan Anneler Günü özel pastası, leziz makaron çeşitlerinden oluşan özel kutular günün anlam ve mutluluğunu tatlandırıyor.

CLICK & PICK ile Akmerkez’den ‘gel-al’

Vakko L’Atelier’den verilen her sipariş için hijyenik bir ortam oluşturuluyor.

Online deneyim hızı ve rahatlığı, Vakko hizmetiyle de bir arada sunuluyor. https://www.vakkolatelier.com’dan verilen siparişler ‘Click&Pick’ adı verilen özel bir sistemle de Vakko Akmerkez Bistrot mağazasından teslim alınabiliyor.
Vakko’nun yüksek önlemleri kapsamında tüm siparişler, ‘antimic’ dezenfeksiyon ve sağlık kuruluşlarının kullandığı UVC sterilizasyon cihazları ile sterilize edilen mutfaklarda, el değmeden; maske ve koruyucu siperlik kullanan ekipler tarafından özenle hazırlanıyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media