banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

“The Crown”un Diana’sı belli oldu: Elizabeth Debicki

Netflix’in sevilen dizilerinden “The Crown”ın son iki sezonunda Galler Prensesi Diana’yı kimin oynayacağı belli oldu. Her iki sezonda bir yeni oyuncuların dahil olduğu dizide Diana’yı Avustralyalı oyuncu Elizabeth Debicki oynayacak. 

Altı sezon olması planlanan dizide kasımda gösterime girmesi beklenen dördüncü sezonda Diana’yı Emma Corrin oynadığı rolde bu defa Avustralyalı oyuncu Elizabeth Debicki’yi izleyeceğiz. Aktris, 1990’lar ve 2000’li yılların başlarının anlatıldığı beşinci ve altıncı sezonda Jonathan Pryce ve Imelda Staunton ile birlikte kamera karşısına geçecek.

Debicki, “The Crowns”un resmi Twitter hesabından yayımlanan mesajında “Prenses Diana’nın ruhu, sözleri ve eylemleri birçok kişinin kalbinde yaşıyor. İlk bölümden itibaren müptelası olduğum böyle bir prestijli bir dizide yer almak büyük onur ve ayrıcalık” açıklamasında bulundu.

Dizinin yaratıcısı Peter Morgan, ocak ayında yaptığı açıklamada serinin beşinci sezonda sona ereceğini duyurmuştu.
Ancak fikrini değiştiren Morgan, “Beşinci serinin hikayelerini tartışmaya başladığımızda, hikayenin zenginliğine ve karmaşıklığına adalet sağlamak için orijinal plana geri dönmemiz ve altı sezon yapmamız gerektiği çok geçmeden anlaşıldı” dedi.

Elizabeth Debicki, “Muhteşem Gatsby” (The Great Gatsby) ve “Galaksinin Koruyucuları -2” (Guardians of the Galaxy Vol 2) filmlerindeki rolleriyle tanınıyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media