Sosyal medyanın hasarlarını ‘Klan’ anlatacak

ajandakolik


Esra Dermancıoğlu ve Halil Babür’ü aynı oyunda buluşturan ‘Klan’,  28 Ekim’de başlıyor.

Esra Dermancıoğlu’nu iki yıl aradan sonra tiyatro sahnesine döndüren ‘Klan’, gerçekle bağlarını koparmış iki sosyal medya fenomeninin çarpıcı hikayesini sahneye taşıyor.  He-Go ve Zebercet’teki performanslarıyla beğeni toplayan Halil Babür’ün Dermancıoğlu’nun partneri olduğu oyun, 28 Ekim’den itibaren Zorlu PSM Studio’da izlenebilecek.
‘Klan’, sosyal medyanın sahte dünyasında kendi gerçeklerini kaybetmiş bir kadın ve bir erkeğin hikayesini anlatıyor. İki sosyal medya fenomeninin yollarının kesiştiği oyunda; sosyal medyanın yola açtığı hasar çarpıcı bir yolla aktarılıyor.


Sevilen yazar Ahmet Sami Özbudak’ın kaleme aldığı oyunu usta oyuncu ve yönetmen Ayşenil Şamlıoğlu yönetiyor. 28 Ekim’de Zorlu PSM’de prömiyer yapacak olan oyunun sonraki temsilleri yakında açıklanacak.

 

 

 

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Bir Yaşar Kemal belgeseli: Zilli Kurt

Türk ve dünya edebiyatının en önemli isimlerinden Yaşar Kemal’in yaşamanı yitirdiği için yazamadığı romanını anlatan ‘Zilli Kurt’ belgesel filmin ilk gösterimi Adana Altın Koza Film Festivali’nde yapılacak.   Film, usta edebiyatçının, babasının […]