banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Sonbaharda Bryan Adams!

Bryan Adams’ı dinlemeyeli yıllar oldu. Ama sahnede canlı dinleyecek olma düşüncesi bile şimdiden bünyede heyecan yarattı! 

Sadece ‘Everything I Do’ şarkısını söylemiş olsaydı bile müzik tarihinin yaşayan efsanelerinden biri olduğunu yine de söylerdik! David Bowie ve Sting’inki gibi buğulu sesler klasmanında yer alan bir isim varsa o da hiç kuşkusuz Bryan Adams’tan başkası değil.

Kariyeri boyunca Cuts Like a Knife, Reckless ve Waking Up the Neighbours gibi önemli albümler, başta Summer of ’69, Everything I Do, Run to You, Heaven, Please Forgive Me, Have You Ever Really Loved a Woman?, All for Love, I Finally Found Someone ve When You’re Gone gibi birçok efsane parça hediye eden, Billboard tarafından dünya müzik tarihinde tüm zamanların en başarılı 30’uncu sanatçısı Bryan Adams’ı canlı dinleme şası elde ettiniz mi peki hiç?

Müzik kariyeri boyunca Grammy, MTV başta olmak üzere sayısız ödül sahibi ve 100 milyonun üzerinde albüm satışı elde eden Adams’ın, 16 Kasım gecesi İstanbul’da Ülker Arena’da sahnede olacağını söyleyelim o vakit! Bilet satışları 9 Temmuz’da yapılmaya başlandı bile. Elinizi çabuk tutun. Bryan Adams’ı bu sahneler üzerinde görmek kolay kolay mümkün olmuyor.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media