Sónar Istanbul, bu hafta Zorlu PSM’de başlıyor! Hazır mısınız?

ajandakolik

Zorlu PSM, bu hafta da ziyaretçilerine sanat dolu etkinlikleriyle kapılarını açmaya devam ediyor. Yılın en heyecanla beklenen festivali Sónar Istanbul, 8-9 Mart tarihlerinde gerçekleşiyor.

Müzik, yaratıcılık ve teknoloji başlıklarıyla Barselona’daki merkezinden tüm dünyaya yayılan Sónar’ın İstanbul ayağı, %100 Müzik desteğiyle 8 & 9 Mart tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleşecek.


Sónar Istanbul, yerli ve yabancı elektronik müzik sahnesinin değerli DJ ve prodüktörlerinin yanı sıra Sónar + D kapsamında deneyim ve atmosfer odaklı pek çok sıra dışı görsel-işitsel performansı ağırlayacak. Bu senenin line-up’ında aralarında Modeselektor (Live), Bicep (DJ Set), Laurent Garnier, Henrik Schwarz, Matador, The Field, DJ Stingray, Octo Octa, Volvox, Gazelle Twin, HAAi, George Fitzgerald (Live), Kobosil, Tijana T, FJAAK (Live), DJ Seinfeld, Ben Frost (360 °Live), Deena Abdelwahed (Live) ve DJ Lag’in de bulunduğu birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

 

 

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

20 sanatçı 'Mulier (Kadın)' sergisinde buluşuyor

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Trump Art Gallery; kadına yönelik şiddete, çocuk gelinlere ve kadınların yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için 20 sanatçının buluştuğu ‘Mulier (Kadın)’ […]