ŞEVVAL SAM: “AVON ANEW POWER SERUM İLE ARTIK O ESKİ BEN DEĞİLİM”

Cilt bakım ürünlerinde Saf Retinol’ü ve Alfa Hidroksi Asit Teknolojisi’ni kullanan ilk güzellik şirketi olan Avon, şimdi de ödüllü Protinol Teknolojisi ile kolajen desteğini geniş tüketici kitlesiyle buluşturuyor. Devrim yaratan ödüllü Protinol teknolojisinin en yeni ve en güçlü üyesi Anew Power Serum ile sadece 1 haftada çok daha genç ve sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümüne sahip olmak, artık  imkansız değil.

Cilt bakımı rutinleriyle güzel ve parlak bir cilde sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Devrim yaratan ödüllü Protinol teknolojisinin en yeni ve en güçlü üyesi Anew Power Serum ile sadece 1 haftada çok daha genç ve sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümüne kavuşmak artık bir imkansız değil. Şimdi sadece 1 haftada % 100 gözle görünür sonuçlar sağlayan yeni Anew Power Serum ile mucizelere inanma zamanı!

AVON Anew Power Serum’un marka yüzü Şevval Sam 

Kozmetik endüstrisinde çığır açan 20’den fazla yeni ve birçoğu patentli teknolojiyi hayata geçiren AVON, ödüllü protinol teknolojisiyle kozmetik dünyasında öncü olmayı sürdürüyor. Oyuncu ve müzisyen Şevval Sam, Anew Power Serum’un marka yüzü oldu. Şevval Sam marka ve ürün hakkında; “Avon, kadınların en çok bildiği, en samimi bulduğu ve hem ürünleri hem de iş modeliyle hakkında en çok konuşulan markalardan biri. Marka ile yolumuz ise gerçekten bir mucize olduğuna inandığım Anew Protinol Power Serum için kesişti.

Anew Protinol Power Serum ile tanıştıktan sonra artık “eski Şevval değilim” diyorum, çünkü sadece bir haftada serumun %100 gözle görünen etkisi başladı. Cildimdeki farkı yakından görebiliyor ve hissediyorum. Kadınları her alanda destekleyen bir marka ile aynı amaç doğrultusunda ilerlemek, benim için çok kıymetli. Avon’un marka olarak duruşu, ürünlerinin özgün içerikleri, her kadına hitap etmesi, benim marka ile bağ kurmamı da ayrıca kuvvetlendirdi. Böylesine kadınların yanında olan bir marka ile işbirliğine girmek, gurur verici. Şimdi sadece 1 haftada % 100 gözle görünür sonuçlar sağlayan yeni Anew Power Serum ile mucizelere inanma zamanı! Tüm kadınlara  “Protinol Devrimine Sen De Katıl!” diyorum.”

 

 

 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media