Sertab Erener’den 13. stüdyo albümü “Ben Yaşarım”


Sertab Erener’in yeni bir albümünü dinlemeyeli 4 yıl oldu! Dile kolay… Ve nihayet bu hasret bitiyor, kavuşuyoruz. 2016 tarihli “Kırık Kalpler” albümünden sonra 13. stüdyo albümü “Ben Yaşarım”ı 12 Haziran Cuma tarihinde yayınlıyor.
Sayılı günler, geceler! Az kaldı, geliyoooor… 

Merakla beklenen albümün online lansmanı  Sertab Erener’in instagram hesabından perşembe günü 22.30’da gerçekleşecek. Ağırlıklı olarak kendisinin yazdığı sözlere ve Emre Kula’nın müziklerine yer verdiği albümde her zamanki gibi Ersel Serdarlı imzalı şarkılar ve yeni konuklar da var.


Sözleri Sezen Aksu’ya ait “Belki de Aşk Lazım Değil”, Redd grubundan Doğan Duru’ya ait “Koyudur Karanlığı” ve sözleri Can Bonomo’ya ait olan “Anca Gidersin” albümün sürprizleri olarak dikkat çekiyor. Daha önce tekli olarak yayınlanan “Belki de Dönerim” ve Sezen Aksu’nun yazdığı şarkı “Kız Leyla”nın da yer aldığı albümü Sertab Erener şu sözleri ile anlatıyor: ”Ne kadar söz, ne kadar duygu birikmiş içimde. Her notasını ilmek ilmek içimde bağlayıp size aktardım. Çok heyecanlıyım. Umarım siz de seversiniz ”

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media