AjandaKolik Reklam

 

 

SATTAS TAMİRANE AKASYA’DA SAHNEDE…


Şimdi kendini müzikle ve dansla tamir etme zamanı! Uzun bir aradan sonra, Tamirane Akasya sahnesini eski ihtişamına kavuşacak.

Reggae müziğinin tartışmasız en önemli temsilcisi ve Türkiye’nin en eğlenceli müzik gruplarından birisi olan Sattas Reggaeband yeniden Tamirane Akasya sahnesinde.

Reggae müziğini kendine has tarzıyla buluşturan ve geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan grup, Bob Marley, The Wailers ve Count Ossie gibi birçok ismin parçalarına repertuvarında yer veren Sattas Reggaeband, İngilizce ve Türkçe müzik yapmanın yanı sıra sahnede kendi parçalarına da yer veren ve dans etmek ve eğlenmek için birebir grup olma özelliğini koruyor.


Dünya mutfağından lezzetleri ve nitelikli sahne programı ile Anadolu yakasının en ortak noktası Akasya’da Zuhal Müzik işbirliği ile gerçekleşecek olan keyif dolu deneyim alanında sizleri ağırlayan Tamirane, iyi müzik ve iyi yemek ile ruhları tamir etmeye devam ediyor.

10 Temmuz Cumartesi günü özlediğimiz konserler ve müthiş kokteyller ile Anadolu yakası Akasya Tamirane’de gerçekleşecek konser için kapılar 19.30’da açılacak.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media