banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

RADIOHEAD’DEN YENİ YIL KARTINIZ VAR!


Dünyaca ünlü İngiliz alternatif rock grubu Radiohead, Noel ve yeni yıl tatilleri için dijital kutlama kartları hazırladı.

Radiohead’le ilgili en son Thom Yorke’un evlendiğine dair haber almıştık ki yılbaşına doğru ilginç bir haberle bu defa karşımızdalar. Grup, bir süre önce canlandırdığı web sitesine ve dijital içeriklerine bir yenisini ekledi; grup, şimdi de dijital tebrik kartı serisi yayınladı.


Alışık olduğumuz tebrik kartlarından biraz farklı olan bu kartlar için grup,  “Bu eğlenceli bayram kartı, yeni ve eski tanıdıklarınıza kendi ellerinizle hazırlamanız ve göndermeniz için” mesajını paylaştı ve “Üzerine yerleştirilen hiçbir veri öğesi Radiohead tarafından saklanmayacaktır. Radiohead hakkında bilgi almak isterseniz sessizce buraya gelin ve W.A.S.T.E.’e katılın. Lütfen koşuşturmayın. Burası hâlâ bir kütüphane” açıklamasında bulundu.

Kartların dışı için “FA LA LA,” “LA-LA,” LA, LA,” LA” ve “LAA,” seçenekleri bulunuyor. Kartın içine ise, “HER ŞEY GÜLLÜK GÜLİSTANLIK” (EVERYTHING IS ROSY),  “BARIŞ SENİNLE OLSUN” (PEACE ON YOU), “BOŞLUĞUN YERİNE” (IN LIEU OF EMPTINESS), “GELECEK İÇİN UMUT” (HOPE FOR THE FUTURE) ve “GÜNEŞİN AYDINLATTIĞI YAYLALAR HÂLÂ BEKLİYOR” (SUNLIT UPLANDS STILL AWAIT) notları yazılabiliyor.

Grup üyelerinden Jonny Greenwood da bu vesileyle bir tatil mesajı paylaşarak, “Şu anda sadece şunu hissediyorum: Umarım hepiniz güvende ve iyisinizdir, çok korkmamış veya çok sıkılmamışsınızdır. Ayrıca yakında sizin için müzik yapmanın bir parçası olabileceğimizi; bir konserde, konser salonunda, kilisede veya evde arkadaşlarla müzik yapmanın ve müzik dinlemenin heyecanı içindeyiz. ” açıklamasını yaptı.

Kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz Radiohead kartlarına buradan göz atabilirsiniz.

Kartlar, Radiohead’in “Halk Kütüphanesi” sitesi üzerinden ücretsiz olarak hazırlanabiliyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media