banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

PRENS HARRY VE MEGHAN MARKLE’IN NETFLIX PROJESİ

Son zamanların en çok konuşulan çifti Prens Harry ve Meghan Markle, Netflix ile el sıkıştıktan yedi ay sonra, ilk proje olarak “Heart of Invictus” belgesel dizisini açıkladı.

İngiliz medyasının radarında kalmayı sürdüren İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in torunu Prens Harry ve ‘Suits’ dizisiyle bilinen oyuncu eşi Meghan Markle, kraliyet ailesindeki görevlerini bırakıp ABD’ye yerleştikten sonra herkes onların bir sonraki hamlelerini bekliyordu. Çiftin Oprah Winfrey’e verdikleri röportaj, büyük yankı uyandırırken Netflix için hayata geçirecekleri ilk projeleri belli oldu.

İddialar sonrası tüm gözlerin üzerlerine çevrildiği çift, Netflix için hayata geçirecekleri ilk projeyi duyurdu. Geçtiğimiz yıl Netflix ile milyonlarca dolarlık bir anlaşmaya imza atan Harry ve Meghan’ın platform için Invictus Oyunları’nı seyirciyle buluşturacakları projelerinin ismi “Heart of Invictus” (Invictus’un Kalbi) olarak belirlendi.

Harry ve Meghan’ın kurduğu Archewell Productions’ın üstlendiği  belgesel formatındaki yapım, 2022’de Lahey’deki Invictus Oyunları’nda mücadele edecek sporcular konu alacak. Bu arada Netflix’ten yapılan açıklamaya göre Prens Harry de bu yapım için  kamera karşısına geçecek.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media