PINK FLOYD’UN DAVULCUSU NICK MASON’S SAUCERFUL OF SECRETS GRUBU İSTANBUL’DA


Pink Floyd grubunun efsanevi davulcusu Nick Mason, Nick Mason’s Saucerful Of Secrets grubuyla 2022 yılındaki Avrupa turnesini duyurdu. Grup üyeleri, 6 Haziran’da Türkiye’nin kapısını çalıyor. 

BKM ve Pozitif organizasyonu ile Istanbul Volkswagen Arena’da dinleme ve izleme fırsatı bulacağımız Pink Floyd’un efsanevi davulcusu Nick Mason’ın 2018 yılında kurulan grubu Nick Mason’s Saucerful Of Secrets, Ukrayna’daki savaştan etkilenenlere yardım etmek için 6 Haziran’da konserde bir araya gelecek.

Nick Mason’s Saucerful Of Secrets grup üyeleri, Nick Mason, Gary Kemp, Guy Pratt, Lee Harris ve Dom Beken, Pink Floyd’un ilk albümünden, 1972 tarihli Obscured by Clouds albümüne kadar şarkılarla birlikte ilk kez ‘’Echoes’’ parçasını da bu konserde çalacak.


NICK MASON’IN EN BÜYÜK AVRUPA TURNESİ 

Covid-19 pandemisi nedeniyle geçen yıl ertelenen turnenin Avrupa ayağına Türkiye’yi de katan grup, Almanya, Çek Cumhuriyeti, İsviçre, Fransa, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan, Hırvatistan, Avusturya, İtalya ve Türkiye’de konser verecek. Nick Mason’ın bu turnesi, bugüne kadarki en büyük Avrupa turnesi olacak.

17 HAZİRANDA ÇEVRİMİÇİ BİR KONSER 
Ayrıca Crash Test Dummies, Ruslana ve Jamala’nın yanı sıra çok sayıda ünlü isim, Ukrayna’daki savaştan etkilenenlere yardım etmek üzere  17 Haziran’da çevrim içi konserde buluşacak.

Savaştan etkilenenler için bilet ve bağışlarla 10 milyon dolar toplanmasının hedeflendiği etkinlik, gece 03.00’ten itibaren canlı yayımlanacak. Biletleri www.worlduniteforukraine.com adresinden satışa sunulan etkinlikten elde edilecek gelirin, savaş mağdurlarının yemek ve barınma, tıbbi malzeme, kıyafet ve insan ticaretiyle mücadele için harcanması amaçlanıyor. Konser, 24 saat boyunca tekrar izlenebilecek.

 

 

 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media