Pelin Özgen Piker’in ilk kişisel sergisi “Dünya”

ajandakolik


Mimarlık ve tasarım bilgisini fotoğraf sanatıyla buluşturan Pelin Özgen Piker, “Dünya” isimli ilk sergisini, 2 Eylül’de sanatseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Bugün Dünya Fotoğrafçılık Günü. Ve bugünün ve fotoğrafın güzelliği şerefine bir sergi haberi paylaşmayalım da ne yapalım…

Doğanın büyüleyici görünümünü yaratıcı formlarla bezeyen binlerce etken var dünyamızda. Bazen içinden yürüyerek geçtiğiniz bir su birikintisindeki ağacın yansıması, bazen de bir binanın üzerine düşen gölgesi… Bazen de kafanızı kaldırıp baktığınız gökyüzündeki ışık oyunları…”

Aynı zamanda Kaleseramik Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü’de olan Pelin Özgen Piker, “Dünya” isimli sergisindeki çalışmaları, mimari yapılar ve doğa formlarından oluşuyor.

Tasarım dünyasının sanata, sanat dünyasının ise tasarıma olan ilgisini ve ilişkisini vurgulayan sergilere öncülük yapma amacıyla kurulan Goba Art&Design’da kapılarını açacak olan “Dünya” isimli karma fotoğraf sergisi, 19 Eylül’e kadar ziyaret edilebilecek.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yeşile kurul! "Parklarda Caz" konserleri, kaldığı yerden devam ediyor

İstanbul Caz Festivali, bu yıla özel olarak müzikseverlerle Eylül ayında buluşacak. 2-14 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek festivalin İstanbul’un sevilen parklarındaki konserleri de dinleyicileri karşılamaya hazırlanıyor. İstanbul Caz […]