PANDEMİ ÖNCESİNDE SANAT ETKİNLİKLERİNDE ÇEKTİĞİN FOTOĞRAFLARI GÖNDER

Sanatseverlerin en son kültür-sanat haberlerini yakından ilgiyle takip ettiği Milliyet Sanat Dergisi, bu sene Contemporary İstanbul 2020’de Ayşegül Sönmez danışmanlığında Fırat Gürgen tarafından hazırlanacak çevrimiçi fuarın video sanat projesinde yer alıyor. İçinde sanat geçen fotoğraflarını göndererek projeye katılan okurlar Contemporary İstanbul 2020’de Milliyet Sanat ile projenin bir parçası olarak yer alacaklar.

Milliyet Sanat Dergisi, Contemporary İstanbul 2020 çerçevesinde Ayşegül Sönmez danışmanlığında Fırat Gürgen tarafından üretilecek çevrimiçi fuarın video sanat projesi ile katılıyor.

Milliyet Sanat Dergisi bu projeye ortak olmak isteyen sanatseverleri davet ederek; pandemiden önceki dönemde kültür sanat etkinliklerine katıldığı, açık havada konserler izlediği, sergi salonlarını gezdiği, müzelerde ve fuarlarda selfie çektiği, kısacası içinden sanat geçen fotoğraflarını dergiye göndermelerini istiyor. Böylece gönderilen fotoğraflarla hazırlanacak video, projenin bir parçası olarak Contemporary İstanbul 2020’de video sanat projesinde gösterilecek.

Bu proje ile Milliyet Sanat Dergisi pandemi öncesine dair duyguları tetikleyerek herkesi yarına dair umutlandırmayı amaçlıyor. Katılmak isteyenler, pandemi öncesindeki çeşitli sanat etkinliklerinde çektikleri fotoğrafları 5 Aralık 2020 tarihine kadar msanat@milliyet.com.tr adresine gönderebilir.

Her yıl Türkiye ve dünya çağdaş sanatının en iyi örneklerini İstanbul’da bir araya getiren ve Contemporary İstanbul, bu yıl çevrimiçi olarak 19 – 20 Aralık 2020 tarihleri arasında ön izleme, 21 Aralık 2020 – 06 Ocak 2021 tarihleri arasında ise genel ziyarete açık bir şekilde sanatseverlerle buluşacak. On sekiz gün sürecek çevrimiçi fuar https://virtual.contemporaryistanbul.com adresinden ziyaret edilebilecek.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media