banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

ORGANİK YAĞLI TÜRK KAHVESİ BOOM İLE TANIŞIN


Geleneksel içeceğimiz Türk kahvesi; lezzeti aynı ama etkisi farklı yepyeni bir enerjiyle yeniden harmanlandı: Organik Yağlı Türk Kahvesi BOOM… İçerisinde bulunan organik yağlar sayesinde, tüketildiğinde vücuda enerji veren, zindeliği arttıran ve iştahı da dengeleyen BOOM, diyet listelerinin de vazgeçilmezi olacak.

O, Türk mutfağının en “olmazsa olmaz” içeceği; geçmişi Osmanlı dönemine kadar uzanıyor. Artık tüm dünyanın beğenisini kazanarak farklı mutfaklara da giren Türk kahvesini daha da sağlıklı hale getiren yepyeni bir seçenek var: Yağlı Türk Kahvesi BOOM. “Nedir farkı?” diye merak edenler için hemen açıklayalım. Yağlı Türk Kahvesi BOOM, kokusuyla benzersiz bir haz yaratan taze kahve çekirdeklerinin, organik Hindistan cevizi yağı ve sade yağ ile kavrulmasıyla hazırlanıyor. Lezzeti aynı kalırken, içeriğindeki bu yağların vücuda katkısı ise saymakla bitmiyor.

Türk kahvesi; kolesterolü düşürmesi, kolay nefes almaya etkisi ve hatta ağrı kesici özelliğiyle zaten dillere destandı. Şimdi de TeaShop tarafından üretilen Yağlı Türk Kahvesi BOOM, içerisindeki organik yağlarla Türk kahvesi keyfini enerji ve zindelikle tamamlıyor. İçeriğindeki Hindistan cevizi ve sade yağların direkt hücreye ulaşmasıyla hem beyne hem de vücuda hızla enerji veren BOOM, aynı zamanda iştahı da dengeliyor. Son yıllarda diyet listelerinde ve sporcular arasında trend haline gelen yağlı kahve, BOOM ile artık tarif arayıp ölçü tutturmaya çalışmadan şık kutusunda kahve tutkunları ile buluşuyor.

Dr. Ayşegül Çoruhlu’nun da tercihi organik yağlı Türk kahvesi…

Düşük kalorisi sayesinde şekersiz tüketildiğinde kilo aldırmayan, stres, depresyon riskini azaltan Türk kahvesi uzmanlar tarafından diyet listelerinde de öneriliyor. Diyetlerde en sık karşılaşılan sıkıntılardan baş ağrısı, yorgunluk ve konsantrasyon düşüklüğüne de Türk kahvesi iyi bir çözüm olarak öneriliyor. “Ben günde 2 Türk kahvesi içerim” diyen Dr. Ayşegül Çoruhlu da kahvesini organik yağlı tüketmeyi tercih ediyor ve ekliyor: “İçine organik sade yağ ve Hindistan cevizi yağı eklerim; böylece Türk kahvesi keyfi yaparken hızla enerji alırım”

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media