NÜKHET DURU’DAN BAHAR GİBİ BİR ŞARKI: “KAPILDIM GİTTİ”Türk pop müziğinin güçlü ve özel seslerinden Nükhet Duru’nun yepyeni şarkısı “Kapıldım Gitti’’ Sony Music Turkey etiketiyle müzikseverlerle buluşuyor.

Geçtiğimiz yıl yayımlanan konsept çalışması “Hikayesi Var” ile büyük beğeni toplayan Nükhet Duru, nam-ı diğer Nünü, kıpır kıpır yeni şarkısı “Kapıldım Gitti” ve eşsiz yorumuyla baharı selamlıyor.

Müziği anonim bir Balkan türküsü olan ve Nükhet Duru’nun buğulu sesiyle öne çıkan şarkının sözleri Şebnem Sungur’a, düzenlemesi ise Cenk Erdoğan’a ait.

Çok yakında “Kapıldım Gitti”nin video klibini de müzikseverlerle buluşturacak olan sanatçı, şarkının yaratım sürecini ve kendisi için ne ifade ettiğini ise şöyle özetliyor: “Kapıldım Gitti’ uzun zamandır hayata geçirmek istediğim çok eski bir Balkan türküsü aslında. Hatta Şebnem Sungur’a heyecanla götürüp söz yazmasını rica ettiğimde 2017 yazındaydık. Demlendi demlendi, bu baharı bize müjdeleyen bir zamanda ortaya çıktı. Bence kıpır kıpır, cıvıl cıvıl, heyecanlı bir şarkı oldu. Söylerken çok eğlendim, dinleyicinin de keyifle eşlik edelebileceğini düşünüyorum.”

 Nükhet Duru “Kapıldım Gitti’’ şarkısı Sony Music Turkey etiketiyle bugün itibariyle tüm dijital platformlarda yayında.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media