banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

MTV FİLM & TV ÖDÜLLERİ’NİN SUNUCUSU LESLIE JONES OLACAK


İki gece sürecek MTV Film & TV Ödülleri (MTV Movie & TV Awards) sinemanın ve televizyonun en büyüklerini ve en iyilerini kutlamak için geri dönüyor.

Emmy adayı ünlü komedyen Leslie Jones’un sunuculuğunu üstleneceği 2021 MTV Film ve TV Ödülleri,film ve televizyondaki en iyi ve önemli anları onurlandırmak için gerçekleşecek. Ödül Töreni Los Angeles’tan canlı olarak 16 Mayıs Pazar 21:00 ET/PT (17 Mayıs Pazartesi 07:00 IST) yayınlanacak. Eşsiz komedi tarzıyla tanınan ve yıllarca SNL, Ghostbusters ve Time Machine’deki rolleriyle seyircileri güldüren Leslie Jones, Coming 2 America’daki rolüyle “En İyi Komedi Performansı” dalında da ilk MTV Film ve TV Ödülü’ne aday gösterildi. Leslie Jones böylece,  Dwayne, The Rock Johnson, Tiffany Haddish, Kevin Hart ve Adam DeVine dahil olmak üzere ikonik şov sunucuların arasına katıldı.

MTV Film ve TV Ödülleri’nin ertesi günü ise, televizyonla ilgili realite türünün ilk örneği olan “Film ve TV Ödülleri: Doğaçlama” etkinliğini gerçekleşecek. Tamamen yeni olan ve eğlenceli geçecek gecede, en sevilen realite şovlarından şaşırtan, kuralsız, drama dolu anlar kutlanacak.

Hayranlar, 30 Nisan 2021’e kadar vote.mtv.com siyesini ziyaret ederek “En İyi Öpücük”, “Çığır Açan Performans” ve “En İyi Şov” gibi cinsiyet ayrımı gözetmeyen 25 kategoride favorilerine oy verebilirler.

2021 ‘‘MTV Film & TV Ödülleri” ve “Film ve TV Ödülleri: Doğaçlama” ile ilgili yeni detaylar önümüzdeki haftalarda açıklanacak. Güncellemeler ve ek bilgiler için MTVAwards.mtv.com adresini ziyaret edebilir, Facebook, Instagram, Twitter, TikTok ve YouTube’da @MTV’yi, #MTVAwards hashtagini kullanılarak da, Facebook ve Twitter’da @MTVAwards hesabını takip edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için;

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media