MONTBLANC STARWALKER KOLEKSİYONU UZAY YOLCULUĞUNDA YER ALDI


Uzay kaşiflerinin ruhundan ilham alan Montblanc’ın StarWalker koleksiyonu, Inspiration4 ile Dünya’nın yörüngesinde yaptığı yolculuktan sonra St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi yararına açık arttırmaya çıkarıldı. Açık artırma ile St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi için 237 milyon doları aşkın bir fon elde edildi.

Montblanc, Dünya’nın yörüngesine, tamamı sivillerden oluşmuş bir ekiple yapılan ilk yolculuk olan Inspiration4’ün bir parçası oldu ve dört kişilik mürettebatın her birine kişiye özel StarWalker kalem ve kırtasiye malzemeleri sağladı. StarWalker koleksiyonu, uzay yolculuğunun birer parçası olduktan sonra, ekibin St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi’nin hayat kurtaran çalışmalarına kaynak sağlama amacına hizmet etmek üzere açık arttırmaya çıkarıldı. Açık artırma ile Amerika’da 1962 yılında kurulan ve çocuk kanserlerine karşı ücretsiz tedavi imkanı sunan St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi için 237 milyon doları aşkın bir fon elde edildi.

StarWalker koleksiyonu insanoğlunun en gizemli ve önemli maceralarından birinin, bir uzay keşif gezisinin parçası olmanın muhteşemliğini vurguluyor. Kalemlerin siyah reçinesi uzayın geniş, karanlık boşluğunu simgelerken, logonun altındaki ışığı yansıtan kubbe; Ay’ın ufkundan yükselen Dünya’ya gönderme yaparak gezegenimizi onurlandırıyor. Cilalı platin kaplı kapak ve gövde ise astronotu temsil ediyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media