Kilimanjaro’da Latintronica gecesi

ajandakolik

Lezzeti odağında tutan ve bomontiada’ya farklı bir yaklaşım getiren Kilimanjaro, menüsünde yer alan lezzetlerle misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim yaşatırken gerçekleştirdiği müzik performanslarıyla da oldukça ilgi çekiyor.

Kilimanjaro’da 29 Şubat’ta gerçekleşecek Latintronica gecelerinde DJ Aytun’un çaldığı müziklere Umur Meriç’in canlı trompet performansı eşlik edecek. Kilimanjaro misafirleri saat 21.30’da başlayacak Latintronica performansları ile ister yemekleri boyunca isterlerse de yemek sonrasında kaliteli müziğe doyacaklar.


Haftanın stresinden arınarak hafta sonunu doyasıya yaşamak isteyenler içinse her cuma ve cumartesi günleri gerçekleştirilecek Kilimanjaro House Party; every Friday & Saturday with DJ Aytun konseptiyle, Kilimanjaro’da tempo yükselecek ve yemek sonrası eğlence dolu dakikalar başlayacak.

Kendine özgü atmosferi, dikkat çeken barı ve müzikleriyle Kilimanjaro, özel lezzetlerin tadını çıkarmak ve keyifli vakit geçirmek isteyenleri bekliyor.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

"Kızım Gibi Kokuyorsun" filmi Hollywood'a gidiyor

Olgun Özdemir’in yönetmenliğini üstlendiği, Kültür Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü destekli “Kızım Gibi Kokuyorsun” katıldığı festivallerden ödül kazanmaya devam ediyor. Bir Film’in dağıtımcılığında vizyona girmek için hazırlıklarını sürdüren flm, 12. Londra Uluslararası Film Festivali’nden Yılşen Özdemir’in hayat verdiği Hevi karakteri ile en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü kazandı. Kuzey Avrupa Uluslararası […]