Kadebostany maskeleri mi dediniz?

ajandakolik

Kadebostany hayranları acaba bu maskeleri alır mı? 

Dünyaca ünlü müzik grubu Kadebostany, yaşadığımız virüs salgınında kullanılmak üzere el yapımı, sınırlı sayıda moda koruma maskeleri sunmak için kollarını sıvadı. Daha önce grubun vokalistliğini de üstlenen Kristina’nın markası La Peau De Peche ile işbirliği yapan ekip, maskeleri internetten sayfasından satışa çıkardı, tanıtımlarını da kendileri yaptı.

Ülkemizde de çok sevilen, şarkı yazarı / yapımcı Guillaume de Kadebostany, yani Başkan Kadebostan’ın projesi Kadebostany, geçtiğimiz günlerde 4 şarkıdan oluşan yepyeni mini albümleri ‘DRAMA Act 1’i yayınladı. ‘Castle in the Snow’; ‘Mind if I Stay’ ve Beyonce’nin ‘Crazy in Love’ şarkısına getirdikleri yeni yorum sayesinde üne kavuşan,  pop müzikte markalaşmayı başaran ekip yaptıkları müziği, “kitlesel çekiciliğe sahip sofistike müzik” olarak tanımlıyor.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ethem Baran, 66. Sait Fait Hikâye Armağanı'nın sahibi oldu

66. Sait Fait Hikâye Armağanı’nın sahibi, “Döngel Dünya” adlı kitabıyla Ethem Baran oldu. Doğan Hızlan’ın başkanlığında; Hilmi Yavuz, Nursel Duruel, Prof. Dr. Jale Parla, Metin Celal, Prof. Dr. Murat Gülsoy […]