İş Sanat’ta bayram nostaljisi

ajandakolik
Kardeş Türküler

İş Sanat’tan Bayram Konserleri Birbirinden özel etkinlikler Ramazan Bayramı’nda İş Sanat’ın sosyal medya hesaplarında müzik severlerle buluşuyor.

Yerli ve yabancı birçok sanatçının evlerinden kaydettikleri konserleriyle pandemi süresi boyunca sanatseverlerin evlerine konuk olan İş Sanat bayramda da yıldız isimleri sosyal medya hesaplarında takipçileriyle bir araya gelecek.

Dilek Türkan

Bayramın birinci günü geçtiğimiz aralık ayında İş Sanat’ta sahne alan, ülkemizin arabesk ve fantezi müziğin öncülerinden Ümit Besen, ikinci günü çağdaş halk müziği gruplarından Kardeş Türküler, üçüncü günü ise modern Türk müziğinin en başarılı temsilcilerinden Dilek Türkan ve Derya Türkan evlerinden İş Sanat için özel olarak yaptıkları kayıtlarıyla dinleyicilerle birlikte olacak.

Derya Türkan

Bayramınıza neşe katacak bu konserler İş Sanat’ın sosyal medya hesapları Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden takip edilebilecek.

Ümit Besen

 

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

27 yıl sonra kitap-lık dergisi internette

Bir süre önce Sanat Dünyamız dergisinin Mayıs – Haziran sayısını erişime açan Yapı Kredi Yayınları, şimdi de kitap-lık dergisinin Mayıs – Haziran sayısını erişime açtı.  Yapı Kredi Yayınları, kitap-lık dergisinin Mayıs – Haziran sayısının […]