İrem Sak ile “Evde” sohbete ne dersin?

ajandakolik

Birlikte Güzel’in “Ev’de” konseptiyle başlattığı ev buluşmaları kapsamında, sevilen oyuncu İrem Sak takipçileriyle buluşacak.

Birlikte Güzel’in geliştirdiği ve Instagram hesabı üzerinden yayınladığı “Ev’de” konseptli canlı yayınlar geçtiğimiz Mart ayında başladı. Farklı evlerde, birlikte güzel zaman geçirebilmek için başlatılan “Ev’de” yayın serisi, çeşitli sanatçılarla gerçekleştirilen konserlerden sonra sohbetler ile devam ediyor.

Birlikte Güzel “Ev’de” sohbetlerinin ilk yayını, sevilen oyuncu İrem Sak tarafından hayata geçirilecek. 12 Nisan Pazar günü saat 23.00’te @birlikteguzel Instagram hesabından canlı yayın yapacak olan İrem Sak eğlenceli bir sohbet yürütecek. Takipçilerine çeşitli sürprizler de hazırlayan İrem Sak, iki bölüm boyunca farklı konularla Birlikte Güzel “Ev’de” yer alacak.

Bugünlerde evde kalmak güzel, sonrası birlikte güzel!

İçerikler ile ilgili detaylı bilgi için @birlikteguzel Instagram hesabı takip edilebilir.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Oylum Yılmaz yazdı: Musibet Roman

Oylum Yılmaz Bu romanın bitmesi lazım, çünkü bitmesi lazım bu romanın. Şimdi size hepsini tek tek anlatacağım. Hepi topu üç hafta oldu musibet gelip hepimizi bulalı. Çin’in milyarlarının içinde birileri, Asya’nın milyon […]