banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

INDIANA JONES’UN BEŞİNCİ FİLMİNDE PHOEBE WALLER-BRIDGE VAR

Fleabag dizisinin yaratıcısısı Phoebe Waller-Bridge, beşinci Indiana Jones filminde Harrison Ford’a eşlik etmeye hazırlanıyor. Rolünün ne olacağı ile ilgili henüz net bir bilgi yok.  Film ile ilgili diğer ayrıntılar ise hemen aşağıda… 

Pek çoğumuzun o çok sevdiği Indiana Jones filmlerinin bittiğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Serinin beşinci filmi için kollar yavaş yavaş sıvanmaya başladı bile… Daha önceki dört filmin yönetmeni Steven Spielberg, bu defa koltuğunu Logan ve Ford v Ferrari filmlerinin yönetmeni James Mangold’a devrediyor. Bundan biraz zaman önce Spielberg, “hikayeye yeni bir bakış açısı getirmek için Indy’nin kırbacını yeni bir nesle aktarmak” istediğini söylemişti. Amerikalı yönetmen, şimdi Kathleen Kennedy, Frank Marshall ve Simon Emanuel’den oluşan yapımcılar arasında yerini alacak.

Indiana Jones’un yeni yönetmeni Mangold yaptığı açıklamada, “Tüm zamanların en iyi film yapımcılarından oluşan rüya ekiple  iş birliği yaparak yeni bir maceraya başlamaktan heyecan duyuyorum,” dedi ve ekledi “Steven, Harrison, Kathy, Frank ve John benim sanatsal kahramanlarım. Büyüleyici bir aktör olan Phoebe’yi, parlak yaratıcı sesi ve şüphesiz setimize getireceği kimyayı eklediğinizde kendimi Indiana Jones kadar şanslı hissediyorum.”

Film, dünya çapında 790 milyon doların üzerinde hasılat elde eden 2008 yapımı Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı’nı izleyerek beşinci film olarak yerini alacak. 78 yaşındaki Harrison Ford’unsa son filmi olacak. 

Indiana Jones devma filminin 2022 Temmuz’unda gösterime girmesi planlanıyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media