İllüstratörler Platformu Uluslararası Kadıköy Festivali’nde

ajandakolik

İllüstrasyon alanında sektörü desteklemek amacıyla kurulan sosyal girişim projesi “İllüstratörler Platformu”, KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali kapsamında bu yıl 22-27 Ağustos tarihleri arasında ilki düzenlenen Çizgi ve Sahaf Günleri’nde yer alıyor.

İstanbul Kadıköy Lisesi’nde gerçekleşecek etkinlikte İllüstratörler Platformu, illüstratörler ve çizim meraklılarıyla bir araya gelerek platform hakkında detaylı bilgiler paylaşacak ve katılımcılarla platformu geliştirmek adına fikir alışverişi yapacak.


Uluslararası arenada da görünür bir ortam sağlamayı hedefleyen platform, yurtiçi ve yurtdışında illüstratörlerin yazar, yayıncı, reklam ajansı, kurumsal müşteri ve benzeri iş ortaklarıyla arasındaki sinerjinin güçlenmesi sağlarken, kendini geliştirmek isteyen herkesin katılabileceği akademik bir ortam da yaratmayı amaçlıyor.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Bodrum Müzik Festivali'nde genç şef Nil Venditti ve Fazıl Say imzası

15. Bodrum Müzik Festivali, 22 Ağustos’ta genç şef Nil Venditti yönetimindeki Bilkent Senfoni Orkestrası’nın Fazıl Say’a Beethoven’ın 3. Piyano Konçertosu’nda eşlik ettiği ve 4 bini aşkın kişinin izlediği açılış konseriyle başladı. Bodrum Müzik Festivali’nin gelişiminde büyük payı olan yurt içinde ve yurt dışında hem piyanist hem de besteci yönüyle bir […]