İDSO’dan ayın son konseri gelsin

ajandakolik


İDSO DenizBank Konserleri’nde kasım ayının son konseri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda Konserin Orkestra Şefi ve Solisti Can Okan.

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 22 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda (CRR) aynı zamanda konserin Orkestra Şefliğini de yapacak olan solist Can Okan’a piyano eşlik edecek.

Konserde; Wolfgang Amadeus Mozart’ın “Figaro’nun Düğünü Uvertürü” ve “Piyano Konçertosu No.12” adlı eserleriyle Richard Strauss’un “Kibarlık Budalası Süiti Op.60” eseri  icra  edilecek.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Yeni bir etkinlik adresi: Koma'ya hoş geldiniz...

Koma diye bir mekan! İsmiyle müsemma… Hayallerin gerçekleştiği bir yer… Peki nasıl bir yer? Neresi ve nedir bu Koma? İyisi mi biz biraz daha ayrıntıya girelim… Hadi gelin, böyle gelin… Koma’ya gireceksiniz!  Bir grup sanatçının hayallerini gerçekleştirmek amacıyla seçtiği yüksek tavanlı boş bir dükkanda dört ay içinde mekanlaşan Koma; tiyatro, sinema ve müzik alanlarında çağdaş iç yapımlar üretmek üzere kurulduysa da, her ay farklı disiplinlerden pek çok etkinliğe de ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Aralık ayından itibaren tiyatro, performans, dans, müzik, sinema, atölye, söyleşi ve seminerlerle seyirciye ulaşacak Koma, bünyesinden üreteceği işleri tasarım ve teknoloji anlamında altyapıya da sahip. 30 KASIM’DA […]