banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

HİÇ ÇABA HARCAMADAN “DIRECT MESSAGE”


Mayo ve bikini modelleriyle plajların vazgeçilmezleri arasında yer alan Direct Message, şimdi de yeni nesil “Saç Bakım Serisiyle” doğal ve kolay bakımın yeni adresi. Saç Bakım Maskesi, Saç Şekillendirici Krem, Elektriklenme Karşıtı Sprey’in yer aldığı “Saç Bakım Serisi” ile en kısa zamanda saçlar özgürlüğüne ve güzelliğine kavuşuyor.

 Moda ve Stil Danışmanı Deniz Marşan’ın markası Direct Message, plaj giyimindeki başarısı sonrası şimdide saç bakım ürünleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Güzel saçlara kavuşmak için harcanan zamana karşı bir tavır sergileyen Direct Message Saç Bakım Serisi, kısa zamanda etkili sonuçlara ulaşmak isteyenler için tasarlandı. Hayatın akışına hızlı ayak uyduran Yeni Nesil Saç Bakım Serisi Direct Message, böylece zamandan tasarruf sağlayarak saçların çabasız ve doğal güzelliğini gözler önüne seriyor.

Direct Message Saç Bakım Serisi: Yıpranmış ve yavaş uzayan saçları yeniden yapılandırmada etkili olan Saç Bakım Maskesi, saçınızı ağırlaştırmadan şekil vermenize yardımcı olan çok yönlü Saç Şekillendirici Krem, elektriklenme karşıtı formülüyle saçı anında kusursuzlaştıran ve şekillenmeye hazır hale getiren aynı zamanda UV koruması sayesinde güneşin zararlarından da koruyan Saç Spreyi ile saçlarınızın özgürlüğünü yeniden tanımlıyor.

Direct Message Saç Bakım Serisine directmessage.com.tr ve Watsons mağazaları ve watsons.com.trden ulaşabilirsiniz.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media