Hadi şimdi doğada yürüyüşe çıkalım…

ajandakolik

Günümüzde insanlar doğa yürüyüşlerine giderek daha çok ilgi duymaya hatta ihtiyaç hissetmeye başladılar. Bu yürüyüşler sırasında büyük şehirlerin karmaşasından doğanın huzurlu kucağına sığınıyor, kendilerine nefes alacak alanlar arıyorlar.

Günümüzde insanlar doğa yürüyüşlerine giderek daha çok ilgi duymaya hatta ihtiyaç hissetmeye başladılar. Bu yürüyüşler sırasında büyük şehirlerin karmaşasından doğanın huzurlu kucağına sığınıyor, kendilerine nefes alacak alanlar arıyorlar. Ya siz, böyle yürüyüşleri sever misiniz? Peki, bu yürüyüşler sırasında çevrenizde olup bitenleri daha iyi anlamak, yalnızca manzarayı değil doğanın yaşanacaklar hakkında size sunduğu işaretleri de görebilmek ister miydiniz? Destek Yayınları etiketiyle kitabevi raflarındaki yerini alan, yazar ve gezgin Tristan Gooley’in yazdığı Doğanın İşaretlerini Okumanın Kaybolmuş Sanatı adlı kitap işte tam olarak bunu yapıyor, dış dünyadaki ipuçlarını ve işaretleri izleyerek öngörülü olmanızı ve çıkarımlar yapmanızı sağlıyor. Yalnızca belli bölge ya da konumla sınırlı kalmayarak neredeyse her alanda yürürken uygulanabilecek teknikleri ortaya koyuyor.
Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

USLA'dan lezzet üstüne lezzet workshop'ları

Türkiye’nin önemli uluslararası aşçılık ve pastacılık akademileri arasında yer alan Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi (USLA), sunduğu sertifikalı eğitim programlarının yanı sıra yeme içme kültürüyle ilgilenen mutfak tutkunlarına özel hazırladığı workshopları ile de öne çıkıyor.