banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

GRUP GÜNDOĞARKEN’İN JOJO’DA KONUĞU KALBEN


Grup Gündoğarken Misafir Odası konseptiyle 14 Temmuz akşamı Jolly Joker Vadistanbul’dan canlı olarak JoJo’da olacak. Konseptin konuğu son albümüyle de dillere pelesenk olmuş şarkılara imza atan Kalben.

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden seyredilebilecek konserde Grup Gündoğarken, “Ellerimde Çiçekler, Gibi Gibiyim, Ankara’dan Abim Geldi, Sensiz Olmaz” gibi unutulmaz şarkıları da seslendirecek. Kalben “Haydi Söyle, Sadece, Ben Her Zaman Sana Aşıktım” gibi hem sevilen şarkılarıyla hem de keyifli sohbetiyle Grup Gündoğarken’e eşlik edecek.

Etkinliğin biletleri Biletix’te

JoJo platformuna üye olan kullanıcılar, online konser ve etkinliklerin tadını sevdikleri ve arkadaşlarıyla ‘’yan yana ve bir aradaymış’’ gibi çıkarabiliyor.

Kullanıcılar; JoJo’nun sunduğu Odalı Bilet kategorisinden alacakları ‘’tek bir bilet’’ ile 5 arkadaşını konser veya etkinliğe telefon numaraları üzerinden davet edebiliyor. Böylece sevdikleri ve şarkılarına yüksek sesle eşlik etmek istedikleri sanatçının konserini, kendilerine özel sunulan odada arkadaşlarıyla birlikte izleyebilecek ve sınırsız eğlenceyi gerçek bir konser atmosferinde yaşayabiliyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media