Gökyüzünün yıldızlarına, yeryüzünün kadınlarına: “Nev-i Şahsına Zodyak” sergisi

ajandakolik


Seramik sanatçısı ve ressam Zeynep Dağıstanlı’nın kendisi gibi rengarenk çalışmalarının yer adığı ilk kişisel sergisi “Nev-i Şahsına Zodyak”ı ziyaret etmeye ne dersiniz? 

Hayatındaki kadınların her birinin farklı astrolojik özelliklerinin yanı sıra; en önemli ortak noktalarının koşulsuzca yan yana oldukları ve birbirlerini destekledikleri gerçeğinden yola çıkan sanatçı Zeynep Dağıstanlı, ilk kişisel sergisiyle gökyüzünün yıldızlarını ve yeryüzünün kadınlarını bir araya getiriyor.

Kaleiçi Antalya “Casa Sur” Hotel’de tarihin içinde çağdaş ve genç sanatçıları desteklemek amacıyla bünyesinde açtığı sanat galerisinde yer alacak sergi, 6 Kasım’da kapılarını açıyor. Dağıstanlı’nın “Nev-i Şahsına Zodyak” isimli sergisi tüm Antalyalı sanatseverleri bekliyor.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Gülriz Sururi'den sonra Tülay Günal'ın Edith Piaf'ı merak uyandırıcı

Başar Sabuncu’nun, ikonik şarkıcı Edith Piaf’ın hayatını anlattığı “Kaldırım Serçesi” müzikali, yıllar sonra yeniden sahnede… Oyun, Yiğit Sertdemir’in rejisiyle İKSV Tiyatro Festivali’nde bu yıl prömiyerini yapmaya hazırlanıyor.  19 Aralık’ta 104’üncü yaşını kutlayacak […]