Gerim gerim gerilmeye hazır mısınız? ‘YOU’nun ikinci sezonu geliyor

ajandakolik

Keşke araya bu kadar zaman girmeseydi. Psikopat Joe’nun maceralarına hepimiz hasret kaldık doğrusu!!! Az kaldı… Koltuklarınıza kurulun ve patlamış mısırları hazırlayın. Netflix’in gerilim dolu dizisi YOU geri dönüyor! İkinci sezon tüm dünya ile aynı anda 26 Aralık’ta sadece Netflix’te yayınlanacak.

Şşşşt spoiler vermeyin! Birinci sezonu izlememiş olanlar var daha! Evet, evet varmış! Ama bir an önce izlemelerini salık veriyoruz çünkü “YOU” ikinci sezon başlıyoooor! Netflix’in gerilim yüklü dizi YOU’da işler nasıl ilerleyecek, meraktayız! Öyle ki Joe karakterinin sağı solu belli değil. Bunu epey iyi anladık. Peki dizinin yeni bölümlerinde seyirciyi neler bekliyor? Haydi biraz göz kırpalım…

Kalbi trajik bir şekilde kırılan Joe’un hayatı uzun zamandır kayıp olan kız arkadaşı Candace’in (Ambyr Childers) hayatı ona cehenneme çevirmek için geri dönüşüyle altüst olmuştur. Yeni sezonda Joe, Candace’ten kaçmak ve kendine yeni bir hayat kurmak için kendi cehennemi Los Angeles’a yerleşiyor. Cinayetle sonuçlanan şiddetli bir ilişkiden yeni çıkan Joe, yeniden birine aşık olmayı istemese de, yeni şehrinde Love (Victoria Pedretti) adında olağanüstü bir kadına kendini kaptırır. Tarih kendini tekerrür edecek mi? Yoksa bu sefer gerçek aşkı yakalayacak mı? Joe, bunu öğrenmek için her şeyi göze alacak kadar deli.

İkinci sezonda kadro biraz daha farklı! Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Amber Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), ve Chris D’Elia (Henderson) yer alıyor. Sera Gambla ve Greg Berlanti tarafından hayata geçirilen dizi, Caroline Kepnes’in kitabından ilham alınarak kaleme alınmış.

Dizinin yapımcılığını Berlanti Productions, Man Sewing Dinosaur, Alloy Entertainment ve Warner Horizon Scripted Television üstlenirken, yürütücü yapımcılığında Berlanti, Gamble, Sarah Schechter, Leslie Morgenstein, Gina Girolamo ve Marcos Siega yer alıyor.

10 Bölümden oluşan YOU’nun ikinci sezonu, 26 Aralık’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te. Kaçırmayın.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

'Gizli' kalmış edebi bir tarih: Arkadaş Mektupları

1950 kuşağının üç önemli isminin mektupları, kendi kişisel tarihlerinin kayıtlarını tutmanın yanı sıra 1955’ten 1973’e kadar arkadaş sohbetlerine saklanmış “gizli” edebiyat tarihini de açığa çıkarıyor. “Bir ağacın dalları gibiydik,” diyor Kemal Özer, 1950 kuşağından dostlarını anarken. “Arkadaş Mektupları”nda bu çok dallı ağacın üç ismi Erdal Öz, Adnan Özyalçıner ve Kemal […]