banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

GAİN DE ARTIK ÜCRETLİDijital içerik platformu GAİN, ücretli üyelik modeline geçtiğini duyurdu. Platform tarafından yapılan açıklamada, aylık Premium üyeliğin 21.90 TL, uygulama içi ödemelerin ise 23.99 TL olduğu belirtildi.

GAİN yetkilileri, kullanıcılarına gönderdiği bir e-posta aracılığıyla ücretli üyelik modeline geçtiğini duyurdu. 7 Nisan itibarıyla geçerli olan yeni sistemle birlikte, ücretli abonelik paketinde yer alacak bazı yeni içerikler de açıklandı.

Açıklamada, platformdaki içeriklerin bir kısmının her zamanki gibi ücretsiz kalmaya devam edeceği belirtildi.

GAİN’in açıklaması şöyle:“Heyecanla başladığımız yolculuğumuzda yanımızda olduğunuz için çok mutluyuz. Şimdi birlikte çıkmak istediğimiz yeni bir yol daha var. 7 Nisan’da özenle seçtiğimiz, severek çektiğimiz yerli-yabancı yepyeni içeriklerle yeni bir döneme giriyoruz. Ayda sadece 21,90 TL’ye* Premium aboneliğe geçerek aşağıdaki içeriklere ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz. GAİN’deki içeriklerin bir kısmının her zamanki gibi ücretsiz kalmaya devam edeceğini de belirtelim. Yepyeni içerikler keşfetmeniz için aşağıda sizi bekliyor.

*GAİN Premium üyeliği kredi/banka kartı ile aylık 21.90 TL, uygulama içi ödeme ile aylık 23.99 TL’dir.”

Premium üyelere özel yeni içerikler

Platformun yaptığı açıklamaya göre, Premium kullanıcıları, aralarında “Metot”, “Senkron”, “Years & Years”, “Corporate”, “One Captain”, “David Bowie Last Five Years”, “Zoey’s Extraordinary Playlist”in de olduğu pek çok yapıma erişebilecek.

Filli Boya şirketinin eski sahibi Gözde Akpınar tarafından kurulan GAİN, 2020’nin sonlarında yayın hayatına başladı. Platform, ‘bağımsız video içerik yaratıcılarını da destekleyeceğini’, ‘sektörde çok sesliliğe ve özgün üretimlere önem veren bir yayın politikası izleyeceğini’ bildirmişti

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media