banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

EVCİL HAYVAN EKOSİSTEMİNİN İLK ONLINE ZİRVESİ


Evcil hayvan ekosistemi içindeki tüm bileşenleri bir araya getirme fikrini teknoloji ile birleştiren evcil hayvan ekosisteminin ilk online zirvesi Pet Summit Turkey, 19-28 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek.

Bu yıl birincisi düzenlenen Pet Summit Turkey, evcil hayvan sektöründe faaliyet gösteren firmaların, sivil toplum kuruluşlarının ve meslek profesyonellerinin ürün ve hizmetlerini, hayvan sahipleri ve ekosistemin içindeki tüm bileşenlerle buluşturmak üzere 19-28 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek.


Dünyanın her yerinden kullanıcılara açık ve program kullanmaksızın her tarayıcı üzerinden online olarak ziyaret edilebilecek olan etkinlikte katılımcılar fuara, panellere ve konferanslara ulaşma imkanı sağlayacaklar. Evcil hayvan sahipleri, hem katılımcı firmaların ürünlerini inceleyerek PST21’e özel indirim imkanlarından faydalanacak hem de Türkiye’nin en önemli üniversitelerinin akademisyenleri tarafından yapılacak sunumlarla hayvan sağlığı, bakımı, beslenmesi gibi konularda bilgilenecek.

Sanatçı ve yazarlar da zirvede
Hayvan Hakları Yasası ve yerel yönetimlerin uygulamalarının da masaya yatırılacağı zirve, hayvan hakları hususunda hassasiyete sahip sanatçı ve yazarların kendi alanlarında yapacağı söyleşilerle renklenecek. Zirvede, tamamen kullanıcılar tarafından belirlenecek olan evcil hayvan markalarının en iyilerinin seçileceği bir ödül töreni de olacak.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media