Erin İlkcan Aslan’dan ‘Ben & Yaratılar – I & Creations’

ajandakolik


Galeri Diani, 11 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında Erin İlkcan Aslan’ın’ ‘Ben & Yaratılar – I & Creations’ adlı sergisine ev sahipliği yapıyor.

Figüratif sanata yeni bir soluk katan Ankara ile özdeşleşmiş, şehrin simgesi kırmızı, siyah ve beyaz renklerle yaptığı küçük canavarları ve sloganları ile sanatına renkleri katan Erin İlkcan Aslan, eserlerini en iyi self-analiz olarak görüyor ve ‘Ben & Yaratılar – I & Creations’ sergisinde bireysel farkındalık süreçlerini ve mevcudiyetinin geçtiği bazı frekansal basamakları resimler ile tılsımlayarak sergilemeyi amaçlayarak yola koyuluyor.

Erin İlkcan Aslan, bedenindeki ruhun, materyal varlıktan, derinlerindeki öz’e, yani mevcudiyeti hissedebildiği kendilik durumuna doğru kendini ‘realitede’ deneyimleyerek aktığı yolculuklar boyunca farklı disiplinlerde ifade biçimleri kullanmayı deniyor.


Erin İlkcan Aslan’ın ‘Ben & Yaratılar – I & Creations’ sergisini 11 MayısCumartesi – 1 Haziran Cumartesi tarihleri arasında Galeri Diani ‘de ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Adalet Ağaoğlu'nın yazdığı oyunların tamamı: Toplu Oyunlar

Adalet Ağaoğlu’nun bütün oyunları ilk defa tek bir ciltte toplandı.  Türk edebiyatının ustalarından Adalet Ağaoğlu’nun yazdığı oyunların tamamı ilk kez bir arada Everest Yayınları’nda! Toplu Oyunlar’da yazarın yalnızca Türkiye’de değil yurtdışında da kapalı gişe sahnelenen, radyoda […]