AjandaKolik Reklam

 

 

Erin İlkcan Aslan’dan ‘Ben & Yaratılar – I & Creations’


Galeri Diani, 11 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında Erin İlkcan Aslan’ın’ ‘Ben & Yaratılar – I & Creations’ adlı sergisine ev sahipliği yapıyor.

Figüratif sanata yeni bir soluk katan Ankara ile özdeşleşmiş, şehrin simgesi kırmızı, siyah ve beyaz renklerle yaptığı küçük canavarları ve sloganları ile sanatına renkleri katan Erin İlkcan Aslan, eserlerini en iyi self-analiz olarak görüyor ve ‘Ben & Yaratılar – I & Creations’ sergisinde bireysel farkındalık süreçlerini ve mevcudiyetinin geçtiği bazı frekansal basamakları resimler ile tılsımlayarak sergilemeyi amaçlayarak yola koyuluyor.

Erin İlkcan Aslan, bedenindeki ruhun, materyal varlıktan, derinlerindeki öz’e, yani mevcudiyeti hissedebildiği kendilik durumuna doğru kendini ‘realitede’ deneyimleyerek aktığı yolculuklar boyunca farklı disiplinlerde ifade biçimleri kullanmayı deniyor.


Erin İlkcan Aslan’ın ‘Ben & Yaratılar – I & Creations’ sergisini 11 MayısCumartesi – 1 Haziran Cumartesi tarihleri arasında Galeri Diani ‘de ziyaret edebilirsiniz.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media