banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Erin İlkcan Aslan’dan ‘Ben & Yaratılar – I & Creations’


Galeri Diani, 11 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında Erin İlkcan Aslan’ın’ ‘Ben & Yaratılar – I & Creations’ adlı sergisine ev sahipliği yapıyor.

Figüratif sanata yeni bir soluk katan Ankara ile özdeşleşmiş, şehrin simgesi kırmızı, siyah ve beyaz renklerle yaptığı küçük canavarları ve sloganları ile sanatına renkleri katan Erin İlkcan Aslan, eserlerini en iyi self-analiz olarak görüyor ve ‘Ben & Yaratılar – I & Creations’ sergisinde bireysel farkındalık süreçlerini ve mevcudiyetinin geçtiği bazı frekansal basamakları resimler ile tılsımlayarak sergilemeyi amaçlayarak yola koyuluyor.

Erin İlkcan Aslan, bedenindeki ruhun, materyal varlıktan, derinlerindeki öz’e, yani mevcudiyeti hissedebildiği kendilik durumuna doğru kendini ‘realitede’ deneyimleyerek aktığı yolculuklar boyunca farklı disiplinlerde ifade biçimleri kullanmayı deniyor.


Erin İlkcan Aslan’ın ‘Ben & Yaratılar – I & Creations’ sergisini 11 MayısCumartesi – 1 Haziran Cumartesi tarihleri arasında Galeri Diani ‘de ziyaret edebilirsiniz.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media