En çok konuşulan filmler bomontiada’da… İlk sırada ‘Beautiful Boy’ var

ajandakolik

bomontiada, 19 Ocak-10 Şubat arasında sezonun en çok konuşulan filmlerinden oluşan yeni bir sinema programına başlıyor. Henüz vizyona girmeyen ‘Beautiful Boy’u, 19 Ocak Cumartesi günü saat 17:00’de bomontiadaALT’da izleyebilirsiniz.

bomontiadaALT, 19 Ocak-10 Şubat arasında Başka Sinema işbirliğiyle sezonun en çok konuşulan 14 filmini ağırlıyor. Salı ve Perşembe akşamları saat 20:30, Cumartesi ve Pazar günleri ise saat 17:00’de gerçekleşecek gösterimlere biletler Mobilet’ten temin edilebilir.


Beautiful Boy vizyona girmeden önce bomontiadaALT’da

David ve NicSheff isimli baba oğulun gerçek hayat öyküsünden uyarlanan Güzel Oğlum (Beautiful Boy), oğullarının uyuşturucu bağımlılığıyla yıllarca mücadele eden bir ailenin yürek burkan, ama yine de umut dolu hikâyesini anlatıyor. Filmde baş rolleri ünlü oyuncular Steve Carell ve Call Me ByYour Name ile yıldızı parlayan Timothée Chalamet paylaşıyor.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bu bir defile değildir! Şimdi 'THE TRUTH GERÇEK' zamanı...

Moda şovlarıyla adından sıkça söz ettiren Başak Cankeş, markası BASHAQUES’ın çarpıcı koleksiyon sunumlarının ardından, bu kez ‘THE TRUTH’ adını verdiği performansıyla 24 Ocak Perşembe […]