banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Ajandakolik

Elvin Levinler’in renkli dünyası Elidor’un saç bakım setinde


Elidor, seyahat yazarı ve dijital içerik üreticisi Elvin Levinler ile birlikte yepyeni bir seri geliştirdi. Saçların gün boyu hacmini korumasına yardımcı olan ve beş farklı üründen oluşan “Elidor by Elvin Levinler” serisi, Elidor’un saç bakım alanındaki uzmanlığını ve hayatın farklı alanlarındaki yaratıcılığıyla beğeni toplayan Elvin Levinler’in zengin dünyasını bir araya getiriyor.

Türkiye’nin bir numaralı şampuan ve saç kremi markası Elidor*, farklı saç ihtiyaçlarına cevap veren geniş ürün portföyüne Elvin Levinler ile birlikte geliştirdiği yepyeni bir ürün serisi ekledi. “Elidor by Elvin Levinler” adını taşıyan seri, oyunculuk, spor, yoga ve bale gibi birçok farklı alanda yaratıcılığı ve enerjisiyle beğeni toplayan Elvin Levinler’in zengin dünyasını Elidor’un saç bakım alanındaki uzmanlığı ile buluşturuyor.

İçeriğinden ambalaj tasarımına kadar her noktasında Elvin Levinler’in de dokunuşlarını taşıyan seri; şampuan, saç kremi, süper saç kremi, saç yağı ve süper saç bakım maskesinden oluşuyor. Nar çekirdeği yağı ve C vitamini içeren özel formülü ile saçları ağırlaştırmadan ve koşullar ne olursa olsun gün boyu hacmini korumasına yardımcı oluyor.

Elidor by Elvin Levinler serisi, güzellik ve kişisel bakım marketleri, süpermarketlerin yanı sıra, e-ticaret kanallarında da satışa sunuluyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register