EKOLOJİYİ VE İKLİMİ MERKEZİNE ALAN BİR SERGİ: “MOVING NATURE”

Jonathan Monaghan – Den of Wolves


DasDas işbirliğindeki “Moving Nature” sergisini 1 Eylül – 1 Kasım tarihleri arasında çevrimiçi olarak DasDas’ın web sitesinde gezebilirsiniz.

DasDas, pandemi sürecinde seyirciyle buluşturduğu çevrimiçi tiyatro oyunlarının ardından şimdi de çevrimiçi bir sergiye ev sahipliği yapıyor. İlhamını ekoloji ve iklimi merkezine alarak kendi dijital evreninde eserler üreten sanatçılardan alan “Moving Nature” sergisi, 1 Kasım’a kadar DasDas’ın web sitesinden çevrimiçi olarak ziyaret edilebilecek.

Rızacan Kumaş – A Little Trip to South Africa

Henry Driver, Jonathan Monaghan, Pınar Yoldaş, Robert Steven Connett, Rızacan Kumaş, Osman Koç, Selay Karasu, Khyati Trehan, Tuba Ünlü, Süleyman Yılmaz gibi yerli ve yabancı sanatçıların eserlerinden oluşan Esra Özkan küratörlüğündeki ‘Moving Nature’ sergisinde hareket halindeki doğanın hikayesi, sanatçıların farklı perspektifleri ve estetik algılarıyla buluşuyor.

Khyati Trehan – Ecotheraphy II

Doğanın ve ekolojinin önemini bir kez daha hatırladığımız bugünlerde “Moving Nature”, doğanın farklı yorumlarını ve çeşitli dijital tekniklerle buluşmasını gözler önüne sererken bambaşka bakış açıları kazandırıyor.

Ziyaretçilerin DasDas’ın web sitesine giriş yaparak ulaşabileceği ve ücretsiz olarak gezebilecekleri sergi, 1 Eylül – 1 Kasım tarihleri arasında herkese evlerinde doğanın zenginliğini ve çeşitliliğini birbirinden yetenekli sanatçıların perspektifinden bir kez daha keşfetme imkanı sunacak.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media