Dikkat dikkat: İstanbul Art Show başlıyor

ajandakolik

“Herkes için sanat” anlayışıyla yola çıkan İstanbul Art Show, her yaştan, her ülkeden, her kültürden sanatı, sanatçıyı ve sanatseveri buluşturuyor.

“Herkes için sanat” anlayışıyla yola çıkan İstanbul Art Show, her yaştan, her ülkeden, her kültürden sanatı, sanatçıyı ve sanatseveri buluşturuyor. Birçok farklı tarzda sanat eserini bünyesinde barındıracak olan disiplinler arası İstanbul Art Show, sanatın herkes için ulaşılabilir olmasını ve her kesimden insana dokunabilmesini amaçlıyor. 14 -16 Aralık tarihleri arasında, İstanbul Hilton Exhibition Center’da yapılacak olan İstanbul Art Show, sanata ve sanatçıya ulaşmak isteyen herkese kucak açıyor. Türkiye ve dünyadan sanatçıların katılımıyla gerçekleşecek olan İstanbul Art Show, birçok galeriyi bir arada bulmanın yanı sıra, düzenlenecek seminerler, paneller, enstalasyonlar ile çağdaş sanatın sınırlarını, kapsamını, birçok konuşmacıdan dinleme fırsatı bulacak. İstanbul Art Show, canlı performanslar, atölyeler gibi yan etkinlikleri ile sanatseverleri süreçlere dahil edecek. Resim, heykel, seramik, grafik, fotoğraf, dijital art ile ilgilenen sanatçılar, özgün baskı, sanatsal yayınlar, ulusal ve uluslararası sanat galerileri, çağdaş sanat müzeleri, koleksiyonerler, sanat eğitimi ile ilgili kurum ve kuruluşlar medya yayınevleri, çağdaş sanat dünyasına açılan yeni bir pencere olan İstanbul Art Show’da bir araya geliyor.
Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Leıca Gallery'de 'konuşan fotoğraflar'

Çok çarpıcı değil mi? O an, yanı başınızda yaşanıyorcasına, fazlasıyla gerçek. Fotoğrafı yaşanılır kılan etkisi de belki de buradan geliyor.