banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

DİJİTAL SAHNE’DE ŞİMDİ DE BİR YAZ GECESİ RÜYASI

Zorlu PSM prodüksiyonu, Based Istanbul iş birliği ve Türk Tuborg A.Ş.’nin katkılarıyla hayata geçirilen “Dijital Sahne” serisinin 18 Mart’ta gerçekleşecek final gösteriminde William Shakespeare’in ölümsüz başyapıtlarından “Bir Yaz Gecesi Rüyası” seyirciyle buluşuyor.

William Shakespeare’in erken dönem romantik komedyaları arasında yer alan “Bir Yaz Gecesi Rüyası”, Kaan Yıldırım, Meltem Ceylan, Nejdet Sert, Ozan Dolunay, Selin Şekerci ve Selma Ergenç’in etkileyici performanslarıyla tiyatro severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Büyülenmek üzerine bir oyun olan “Bir Yaza Gecesi Rüyası” oyununda, bir yandan “karşılıklı sevginin önüne kim nasıl bir engel koyabilir?” sorusu irdelenirken bir yandan da “peki gerçekten doğru kişiyi mi seviyoruz?” sorusunu da izleyenlerin aklına düşürmeyi ihmal etmiyor. Aklınızla ya da kalbinizle yanlış yönlendiriliyorsanız? Yazıldığını sandığımız kaderimizde ya bir hata yapıldıysa?

Yıllar önce kaleme alınmış olmasının yanında zamansızlığı ile her dönem izleyicilerde karşılığını bulan komediler arasında olan “Bir Yaz Gecesi Rüyası”nda; her şeyin geçiciliğinin yanında aşkın kalıcılığı ve er ya da geç bütün yanlışların üstesinden gelebilme gücü eğlenceli bir dille seyirciye aktarılıyor. Aşkın, kavganın, yanlış anlamaların ve hatta yanlış anlatmaların oyunu olan “Bir Yaz Gecesi Rüyası”nı daha önce deneyimlemediğiniz dijital formatta Kaan Yıldırım, Meltem Ceylan, Nejdet Sert, Ozan Dolunay, Selin Şekerci ve Selma Ergeç’in göz dolduran performansları ile 18 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Zorlu PSM YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media