banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Depeche Mode’un ilk yerli tribute grubu Moodie Petch


Geçtiğimiz günlerde 40 yılını tamamlayan efsanevi İngiliz elektronik müzik devi Depeche Mode’un ilk yerli tribute grubu Moodie Petch, 22 Ekim’de IF Performance Hall Beşiktaş’ta dinleyicilerle buluşacak. 

Yaklaşık bir buçuk yıldır proje üzerinde çalışan grup, ilk konserlerinde Depeche Mode’un tüm ‘best of’ şarkılarına yer verecek. Seyirciler, Enjoy The Silence’dan, Just Can’t Get Enough’a, Personal Jesus’tan, Walking In My Shoes’a kadar Depeche Mode’un 80’lerden günümüze kadar yolculuğuna tanıklık edecekler.

Moodie Petch, sound konusunda titizlikle hazırlandığı şovunu video ve ışık görselleri ile de süsleyecek, tüm parçaları, efsanevi grup tarafından yapılan konser versiyonları ile icra ederek, dinleyicilere tam bir Depeche Mode konser atmosferi yaşatacak.

Pandemi döneminde yaptıkları canlı performans kayıtları ile hem yurtiçi hem de yurt dışı mecralarda ilgi toplamayı başaran grup, gurur duyulacak ve yurt dışında da ses getirecek bu projenin ilk konserinde, 22 Ekim 2020’de IF Performance Hall Beşiktaş’ta olacak. Saat 21:30’da başlayacak ‘an evening with Depeche Mode music, Performed by  Moodie Petch etkinliğinin biletleri Biletix’te.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media